circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі презентували розширену програму з фізкультури для школярів

25.02.2020, 21:00

text
Поділитися:

Весела фізкультура. У Запоріжжі презентували програму занять з видів спорту, які зараз популярні в Європі. Це чирлідинг, петанк та флорбол. Автор проекту “ДжуніорЗ” шоу-мен Олександр Педан. Програма отримала підтримку у Міносвіти.

ЇЇ мета – зробити так, щоб уроки фізкультури були цікавими. Відтак, усіх вчителів міста спочатку покликали на семінар, а вже потім вони й самі могли спробувати різні види спорту.

Флорбор, фрізбі та корбол та бадмінтон — запорізькі вчителі на кілька годин й самі стали школярами. Так на собі тестують нові види спорту, які повинні зацікавити дітей. Вчителі кажуть, що ці заняття прості та не мають значного навантаження на дітей. До того ж нинішні види спорту вже давно застаріли і не цікаві учням.

Інна та Ірина, вчительки фізкультури школи №32, розповідають, що кортинг — це цікавий вид спорту, але фризбі більше підходить для школярів будь-якого віку і незалежно від стану здоров’я дітей. Також вчителі кажуть, що з усіх представлених на сьогодні занять, фризбі й бадмінтон — це ті види спорту, де можна працювати як в парі, так і поодинці.

Подібні активні заняття вже давно популярні в більш, як двадцяти містах України. Тепер дійшла черга й до запорізьких шкіл. Вчителі кажуть, подібна система дійсно необхідна, однак проблема у фінансуванні та нестачі місця.

Василь Грюков, вчитель фізкультури колегіуму №98, запевняє, що багато шкіл вже впроваджують певні модулі, які пропонує Джуніор3. До них входять бадмінтон, фризбі, черлідинг. Питання лише у фінансуванні — в багатьох школах не вистачає спортивних залів, вони не підготовані й не дозволяють проводити подібні заняття. Хоча, наприклад, заняття з петанку та фризбі можна проводити не лише у приміщенні, але й на свіжому повітрі.

Фінансування буде за рахунок міського бюджету. Організатори заходу кажуть, ця система має на меті заохотити дітей проходити на фізкультуру не задля отримання оцінок, а просто аби цікаво провести час. До тож ж усі види цілком безпечні.

Олександр Педан, шоу-мен, голова ГО “Спортивний Рух “ДжуніорЗ”, каже, що організація пропагує фізкультуру, не як спорт високих досягнень, а як фан, де діти будуть отримувати задоволення. Це будуть нові види спорту, які вони бачили по телевізору, або на ютубі, в які вони будуть грати, а не відлинювали від фізкультури, як це часто буває в наші часі, де є гаджети можна зробити довідку і так далі. Сьогодні у нас 5 видів спорту — це бадмінтон, флорбол, петанк, черлідинг, фризбі.

Станіслав Романчук, директор міського департаменту освіти і науки, запевняє, що вже завтра вчитель може вносити ці вправи до свого уроку в якості розминки. Але пізніше буде програма, наказ і будуть організовані відповідні уроки фізкультури, але вчителі можуть практикувати ці види спорту хоч завтра.

Крім цікавої фізкультури організатори заходу вже давно вивели ці види спорту на рівень змагань та конкурсів. Загалом нова програма розрахована на п’ять років. А поки, вчителі будуть впроваджувати цікаву фізкультури для дітей та очікувати підтримки та обладнання для проведення занять.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: