circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі привітали з Днем Перемоги пацієнтів геріатричного стаціонару

09.05.2018, 10:08

text
Поділитися:

Запоріжці шанують подвиг ветеранів, які визволяли рідне місто і країну від нацистських загарбників. У День пам’яті і примирення, напередодні святкування 73-й річниці перемоги над нацизмом у обласному центрі проводяться пам’ятні мітинги, зустрічі з ветеранами.

Заступник міського голови Анатолій Пустоваров привітав з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учасників, інвалідів війни, які перебувають на оздоровленні в геріатричному стаціонарі, який є структурним підрозділом міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Щорічно, до пам’ятних днів 9 травня і 14 жовтня тут проходить ветеранський заїзд для учасників бойових дій та дітей війни. Для підопічних стаціонару влаштовують змістовне дозвілля – проводять майстер-класи, заняття спортом, готують різні музичні виступи. А найголовніше – тут ветерани отримують додаткову можливість поспілкуватися один з одним.

Вітаючи ветеранів, заступник міського голови зазначив, що в геріатричному стаціонарі завжди панує святкова атмосфера, яка говорить про те, що ветеранам тут комфортно проводити час.

– Найголовніше, щоб у наших дорогих учасників Другої світової війни було гарне здоров’я. Але, що не менш важливо, у них має бути насичене дозвілля – вони повинні частіше спілкуватися один з одним, співати пісні і чудово проводити час. Все це ми бачимо під час ветеранських заїздів в геріатричному стаціонарі. Тут створені всі умови, для того, щоб отримувати необхідну допомогу, увагу, оздоровлення. Бажаю всім ветеранам, в першу чергу, міцного здоров’я, а також зберігати бадьорість духу, яку вони передають нам, молодому поколінню, – сказав Анатолій Пустоваров.

Голова Запорізької міської ради ветеранів Віктор Короленко подякував міській владі, депутатам міської ради за постійну увагу до проблем ветеранів. Захід завершився святковим концертом, який підготували співробітники і пацієнти геріатричного стаціонару.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: