circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі проблемами переселенців опікуватиметься профільна Консультаційна рада

07.07.2020, 08:28

text
Поділитися:

6 липня представники новоствореного органу провели онлайн-конференцію, проінформувавши учасників зустрічі про мету та особливості роботи ради.

Офіційно Консультаційна рада з питань ВПО при Запорізькому міському голові запрацювала з 5 червня. Завдання органу – сприяти реалізації громадянських та політичних прав внутрішньо переміщених осіб та їх залученню до розробки та виконання міських програм.

– Ми почали працювати над створенням ради ще на початку року і звернулися з пропозицією до міської ради. Міський голова Володимир Буряк підтримав нашу ініціативу і вже підписав розпорядження про створення органу. Наразі вже проведені перші збори, окреслені пріоритетні завдання. Незважаючи на те, що з початку війни пройшло вже 6 років, проблеми у внутрішньо переміщених осіб залишаються. Вони як і раніше стосуються житлового питання, соціальних виплат, оформлення певної документації тощо. І саме створення такої ради допоможе нам плідно працювати з органами місцевого самоврядування задля вирішення цих поточних питань, – зазначила радниця з питань соціальної згуртованості Запорізької обласної програми «Радник» Анастасія Перепелиця.

Зазначимо, наразі у місті Запоріжжі живуть 23 280 внутрішньо переміщених осіб. Загалом по області цифра сягає 50 тисяч.

– Наше актуальне завдання – інформаційна кампанія з питань участі ВПО у місцевих виборах. Запорізька міська рада вже зверталася до центральної влади з проханням підтримати ініціативу і запровадити інструмент реалізації прав ВПО на місцевих виборах. Наразі з 1 липня і до 9 вересня внутрішньо переміщені особи можуть змінити виборчу адресу і взяти участь у місцевих виборах, якщо звернуться до державного реєстру виборців і подадуть відповідні заяви, – розповіла Анастасія Перепелиця.

Також представники ради нагадали, що з 2 по 21 липня вони приймають заявки тих, хто хоче приєднатися до роботи консультаційного органу ВПО. Для цього необхідно заповнити онлайн-анкету за посиланням – http://surl.li/ducu.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: