circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі продовжується правозахисний “Марафон написання листів 2017”

12.12.2017, 18:22

video text
Поділитися:

Цей лист правозахисник Ростислав Мілевський написав на підтримку одного з “в’язнів совісті”, якого затримали за власні переконання. Такі послання запоріжець відправляє п’ять років поспіль. Каже, одна така історія порушує сотні проблем. А звичайні слова іноді змінюють долі постраждалих.

Свій лист Ростислав відправить еко-активісту Кловісу Разафімалалі. Він більше десяти років захищає ліси Мадагаскару від вирубки. Але, кажуть в “Емністі Інтернейшенал”, владі країни це не сподобалося. І його засудили на п’ять років. Тепер його може врятувати підтримка людей по всьому світу.

Підписати петицію можна у спецточках. Одну з них влаштували в Класичному приватному університеті. Координатори акції повідомляють: минулого року Марафон підтримали майже 42 тисячі українців. А серед найактивніших учасників акції “2017” — запорізька молодь. Окрім листів, насилають розмальовки про Україну та влаштовують інтерактивні зустрічі. Найбільше підтримують – земляка.

Підписати петицію на підтримку цьогорічних героїв і героїнь Марафону можна до 15 грудня. Це можна зробити в інституті права КПУ та онлайн.

Наталія Гордибакіна, Владислав Овчаренко, Андрій Сергєєв

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: