circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі проходить чемпіонат області зі стрибків у воду

23.02.2018, 21:06

text
Поділитися:

Змагання є стартовими у сезоні 2018 року. В них беруть участь спортсмени різноманітних вікових категорій. Наймолодшим учасникам 7 років. Старшим близько 18. Призери матимуть шанс поборотися за Кубок України.
Лютневий Чемпіонат області є першим стартом в цьогорічному сезоні стрибків у воду. Організатори змагань зазначають, у порівнянні з 2017 роком, популярність цього виду спорту в нашому місті зросла. Цьому посприяла робота Запорізьких тренерів.


Та не менш важливі наочні результати тих, хто на сьогоднішній день є взірцем для спортсменів початківців.
Ігор Орлов – президент Запорізької обласної федерації стрибків у воду, зазначає, Максим Долгов, Вікторія Кесар, Науменко, Сербін — це лідери Запорізької області та України. Лідери Європи можна сказати, які своїми виступами популяризують даний вид спорту. Їх виступи дають поштовх для батьків, аби вони приводили в секції своїх дітей.

Втім, провідні Запорізькі спортсмени не беруть участь у цьому Чемпіонаті. Деякі з них на зборах, інші на змаганнях за кордоном. Тож стрибають висхідні зірки, мета яких здобути путівку на Кубок України. Він відбудеться на початку березня в Києві. Один із тих, хто подає певні надії на уславлення вітчизняного спорту – Дмитро Хімочко. Хлопець каже, настрій гарний. Налаштований рішуче, хоче зайняти перше місце та поїхати на змагання до Києва

А от Алекс Саркер спортивний шлях розпочинав із боксу. Згодом вирішив, що стрибки у воду йому більш до вподоби. На цю мить, найвище досягнення хлопця – третє місце на всеукраїнських змаганнях. Однак попри те, що вже майже 10-річний стрибун бував на п’єдесталі, сьогодні він з усіма на рівних виборює путівку до Києва. Через це дуже хвилюється. Втім має свої джерела натхнення та впевненості.

А от яка думка тренерів, стосовно того, як виховати Чемпіонів та зберегти пристрасть у дітей до спорту на все життя. Тетяна Турова – заслужений тренер України зі стрибків у воду, каже, по-перше треба любити цей вид спорту та дітей. Треба вміти їх навчати, а це вміння будується виключно на любові до дітей та бажанні.

Чемпіонат області триватиме три дні. Переможці та учасники березневого кубка України стануть відомі цих вихідних.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: