circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі проходить міжрегіональний семінар краєзнавців

07.11.2018, 10:09

text
Поділитися:

Для педагогічних працівників Дніпропетровської, Донецької та Запорізької областей сьогодні розпочався триденний навчальний семінар-практикум на тему «Історія України ХХ століття: виховний потенціал історичної правди», який проводиться на базі Запорізької спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ст. «Козацький ліцей».

У регіональному семінарі беруть участь представники Українського інституту національної пам’яті, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, Науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України, педагогічні працівники, завідувачі музеями (музейними кімнатами), методисти та особи, відповідальні за музейну справу.

Як пояснили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, навчання в рамках семінару проводиться з метою вивчення та поширення передового педагогічного досвіду, підвищення кваліфікації педагогічних працівників туристсько-краєзнавчого напрямку роботи.

Упродовж перших двох днів програмою семінару передбачено лекції та доповіді колег у таких кластерах: «Відновлення національної пам’яті та перезавантаження краєзнавчо-пошукової парадигми», «Роль історичної пам’яті у виховному просторі», «Історія України ХХ століття: виховний потенціал історичної правди». Під час роботи у групах заплановано обговорити реформування музейної роботи в позашкіллі, ігрові технології в історичному навчальному просторі, застосування відеолекцій. Модеруватимуть дискусії директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді МОН України Сергій Неділько, завідувачі сектору методичної роботи Українського інституту національної пам’яті Ганна Байкєніч та Олена Охрімчук.

У завершальний день семінару педагогічні працівники відвідають Національний заповідник «Хортиця», а також прослухають лекції на тему сучасної пропаганди. Наостанок відбудеться підсумкова розмова про перспективи розвитку учнівського історичного краєзнавства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: