circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі проходить творчий конкурс для школярів

24.01.2018, 19:40

text
Поділитися:

Україна очима дітей. У Запоріжжі почався відбір на державний конкурс. Сотні дитячих малюнків проходять чотири етапи відбору — починаючи від школи, і завершуючи столичним журі.

У холі одного з відділів обласної бібліотеки незвичний експонат. Це — велике страусове яйце. Його розмалювали учні Вільнянської художньої школи. Вчителі кажуть, малювали діти довго, адже сферична форма має свої особливості. Головне — зберегти лінію горизонту.

Робіт так багато, що вони навіть не вміщаються на стінах. Тут і народна символіка, і сюжети з життя українського села. Конкурс проходить вже 16 років. До Києва від Запоріжжя поїдуть автори п’ятьох найкращих робіт за оцінками журі.

Лариса Камінська, завідувачка методичного кабінету школи естетичного виховання Обласного методичного центру культури і мистецтв, каже, це президентський конкурс і зараз проходить відбірковий тур.

Всього ж на відбір потрапило близько сотні малюнків та доробок. Це і ляльки-мотанки, і витинанки. У лютому з усіх дитячих робіт зроблять виставку.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: