circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі організують 40 молодіжних заходів

08.04.2019, 06:40

text
Поділитися:

У Туристичному інформаційному центрі фахівці управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради презентували програму міських молодіжних заходів на поточний рік «Мої 19». У презентації взяли участь молодіжні активісти з усіх університетів міста та представники міської молодіжної ради.

Під час презентації молодь міста ознайомили із заходами молодіжної політики, які спрямовані на підтримку і розвиток соціальної активності молодого покоління, реалізацію творчого потенціалу, пропаганду здорового способу життя, профілактику негативних явищ в молодіжному середовищі, підтримку інтелектуальної та обдарованої молоді, організацію дозвілля.

Презентацію відвідав заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

– Наше головне завдання, щоб молодь залишалася в Запоріжжі. Саме їй необхідно розвивати наше місто. Тому у нас є три важливі напрямки в роботі. Перше – це освіта і працевлаштування. Друге – це соціальні програми. У нас на молодіжне кредитування виділено 13 млн грн, близько 5 млн грн – на стипендії для молоді і на допомогу в розвитку, розвиваючі програми і семінари. І третє – блок творчості і дозвілля. Звичайно ж, молодь повинна активно проводити час в напрямку і спорту, і культури, і творчості, і самореалізації. Сьогодні комплекс таких проектів на цілий рік ми презентуємо, – відзначив Анатолій Пустоваров.

Під час презентації присутні дізнались, які заходи відбудуться протягом поточного року у місті для сімей, дітей та молоді. Кожен зміг собі обрати варіанти дозвілля. Адже у місті на поточний рік заплановано більше 40 масштабних молодіжних заходів. Серед них – інтелектуальні змагання «Мафія» та «Що? Де? Коли?», акція «Стопсміття», фестиваль Springfest, школа молодого підприємця Businesson line, шоу водних видів спорту та велодень, які чекають на запоріжців весною. Крім цього, у квітні стартує вже відомий проект «Ліга сміху», а у травні – «Битва університетів». Влітку жителів та гостей міста запрошують відвідати фестиваль сім’ї, фестиваль вуличного мистецтва «Кольорове місто» та масштабний музичний фестиваль до Дня молоді. Чимало заходів заплановано і на осінь. У місті відбудуться фестивалі Zobifest та Urbanfest, молодіжний форум, творчий конкурс «Перлина Запоріжжя», масштабне спортивне шоу «Запорізький спорт. Будемо разом» та святкування Дня студента.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: