circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі провели Всеукраїнський правовий диктант

26.04.2018, 16:15

text
Поділитися:

Я маю право знати”. Під таким гаслом у Запоріжжі влаштували Всеукраїнський правовий диктант. Учасником заходу міг стати кожен охочий. Під час такого тестування треба було дати відповіді на низку питань, що стосується життєдіяльності людини.

В одній з аудиторій місцевого вишу учасники готуються до диктанту і слухають інструктаж. Експерти пояснюють правила.

Наші журналісти також вирішили взяти участь у правовому диктанті. Для цього їм знадобилися листок, ручка і година часу. У тесті 5 блоків запитань по 10 питань в кожному.

Перевірити свої правові знання прийшов і В’ячеслав Курдюков. Він 20 років віддав праву, але сьогодні вирішив пройти тест, щоб переконатися, чи все він знає в цій сфері.

Проте організатори диктанту кажуть – враховуючи досвід минулих років, люди не дуже обізнані в своїх правах. За словами Олени Дємєнєвої, експертки з ведення правового диктанту, минулорічна статистики свідчить, що лише 26% громадян знають свої права. Минулого року зріз проводився у 9 українських містах.

Учасники заповнюють свої бланки, відповідаючи на питання правового тесту з різних галузей. Наприклад, що робити водію під час ДТП, чи має право людина на безоплатну юридичну допомогу, чи мають українці право на безплатне лікування.

Результати тесту будуть відому за декулька днів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: