circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі провели змагання “Перший удар” для юних тенісистів

09.10.2019, 18:41

text
Поділитися:

Перший удар” – захід, який продемонстрував захоплення запорізьких дітей великим тенісом. Міні-турнір організували для тих, хто робить свої перші кроки в цьому виді спорту. Дійство відбувалося на кортах спортклубу Мяч мяч”. Там хлопці та дівчата показали, чого навчилися за поки що невеликий проміжок часу та розповіли, як саме прийшли в цю гру .

Гра, котра захоплює і стає справою життя. Принаймні, цих дітей великий теніс точно не залишив байдужими. За порадою матері Аліна Дзісяк почала тренуватися минулого літа. А вже зараз бере участь у змаганнях на кортах клубу Мяч мяч”. Про обраний вид спорту розповідає із захватом.

Попри те, що головним видом спорту Олександра Стешенка є футбол, про великий теніс він відгукується не менш позитивно. Його вражає видовищність цієї гри, а також особистий розвиток, якому сприяють відвідування занять. На даному етапі Олександр спроможний набити мяч 209 разів. І знов-таки при тому, що тренується лише з минулого літа. Такі навички є результатом програми безплатних занять, котрі тривали рік. Змагання під назвою “Перший удар” були підсумком цього проекту. Треба було побачити, що хлопці та дівчата засвоїли та дати стимул продовжувати відвідувати секції.

Таким чином на цих змаганнях не було переможених. Сьогодні всі вони – переможці! Хтось подолав страх. Інші – лінь та сумніви. А далі на них чекає складний, втім захоплюючий спортивний шлях. Він завжди сповнений труднощів, але разом із ними крокує радість маленьких і великих успіхів, нові знайомства та нескінченне самовдосконалення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: