circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі пройшла олімпіада з хімії

22.01.2018, 18:05

text
Поділитися:

Їхнє життя — це пробірки, реактиви і хімічні сполуки. Найкращі школярі з усієї області перевірили свої знання з хімії. Написали обласну олімпіаду.

В класі — тиша. Запорізькі школярі пишуть олімпіаду з хімії. Навіть кабінет у них — найпростіший. Тому тут немає таблиці Менделєєва та формул на стіні. Всі в рівних умовах. Тому покладатися можна тільки на свої знання. Олімпіаду проводять для школярів від сьомого до одинадцятого класу. Але тут є зовсім юна учениця. Юлія Скориніна — тільки в шостому класі. І хімії в неї не було. Але вона вже склала районну і міську олімпіаду, бо вивчала предмет сама.

Недалеко сидить ще один юний хімік. Михайло Зайченко дуже хвилюється. Хоча впевнений, що все напише вірно. Готувався довго. З учителькою кожну вільну хвилину присвячував цьому предмету.

Олімпіада триває чотири години. Найвищий бал отримають не лише правильні, але й добре розписані відповіді.

Оксана Губіна, директорка КЗ “Запорізька спеціалізована школа-інтернат “Козацький ліцей”, каже, тих, хто посяде перші місця будуть готувати до міжнародної олімпіади, яка проходе у місті Полтава.

Самі ж юні хіміки кажуть, зараз наука не стоїть на місці. У двадцять першому столітті вивчають молекули і атоми на найскладніших рівнях. А от запорізькі школярі поки вивчають ази хімії. І готуються до наступного етапу олімпіади в Полтаві.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: