+3°

+3°

У Запоріжжі пройшли чергові матчі Чемпіонату України з гандболу

16.04.2018, 16:49

Відбулись матчі 31 туру Чемпіонату України з гандболу. Чинний національний переможець “Мотор” зустрівся з маріупольским “Донбасом”. Кінцевий рахунок зафіксував беззаперечну перевагу запорізького клубу. Однак розпочиналось усе в стилі справжнього дербі.
Аби відкрити рахунок господарям арени знадобилось лише 32 секунди. Перший гол на рахунку Павла Пачковскі. На вдалий старт запоріжців гості відповіли низкою яскравих комбінаційних атак. Нестримне бажання дати гідну відсіч моторівцям призвело до того, що на четвертій хвилині Донбас вийшов уперед — 3:2. За короткий час перевага наших опонентів збільшилась до двох пунктів.

Аби привести підопічних до тями Патрік Ромбель взяв тайм-аут. Після паузи запоріжці миттєво кинулись в атаку, котру опонентам нівелювати виявилось не під силу. Однак і цього разу підопічні Ігоря Шарко не злякались, відповівши голом. М’яч пролетів у Віктора Кірєєва поміж ніг. Така рівна боротьба тривала до 11 хвилини. Не сказати, що потім Донбас заграв гірше в атаці, чи в захисті, але було видно, як у гостей вичерпуються сили. Втома призвела до логічного фінішу першого тайму — 22:14.

Намацавши гру, Мотор упевнено збільшував перевагу. До того ж значно покращилась гра Віктора Кірєєва на воротах. 45:27 на користь господарів. Наступного дня підопічні Патріка Ромбеля здобули перемогу над kьвівским КДЮСШ ім. Кутенко — 59:10. Таким чином наш колектив зміцнює своє лідерство в національній першості. В них 48 очок.