+3°

+3°

У Запоріжжі пройшли матчі 4 туру футбольного чемпіонату України

13.08.2018, 17:11

У футбольному чемпіонаті України серед команд другої ліги пройшли матчі четвертого туру. Запорізький “Металург” вдома приймав лідера своєї групи – кременчуцький” Кремінь”. Новачок професіонального футболу дав справжній бій досвідченому опонентові. Д

Для запорізького клубу поєдинок з “Кременем” був дуже серйозним тестом. Адже суперник ще в минулому чемпіонаті грав на рівень вище – у першій лізі національного чемпіонату. У першому таймі “Металург” з завданням упорався. Незважаючи на шалений тиск гостей, запоріжці зібрано відіграли у захисті, майже не даючи суперникові наблизитися до своїх воріт. Помилилися лише одного разу. Але це коштувало команді Олега Тарана взяття воріт. Після розіграшу стандарту господарі забули у своєму штрафному майданчику одразу двох футболістів “Кременя”. Скориставшись цим, Дмитро Ентін відкрив рахунок.

Після перерви “Металург” значно активізувався. Команда почала грати більш широко, активно використовуючи несподівані переводи м’яча з флангу на фланг. Футболісти “Кременя” за цим не встигали. Звідси – велика кількість порушень, які каралися жовтими картками.

Запоріжці ж у цей час створили одразу кілька моментів для взяття воріт. Але спочатку Олександр Матвєєв влучив у стійку, а згодом Ілля Корнєв небезпечно пробивав поза меж штрафного майданчика. Але свого “Металург” добився. На 16-й хвилині активність того ж Іллі Корнєва призвела до порушення гостями правил у власному штрафному майданчику. Пенальті чітко реалізував Едуард Сарапій, розвівши м’яч і голкіпера по різних кутах. Залишок матчу запоріжці провели в атаках, але рахунок так і залишився незмінним – 1:1. Після цього туру “Металург” залишився на 7-й сходинці турнірної таблиці.