+3°

+3°

У Запоріжжі пройшли матчі з жіночого волейболу

12.02.2018, 14:54

Відбулись матчі 11 туру національної першості з жіночого волейболу. В його рамках Запорізька “Орбіта” зустрілась із “Сєвєродончанкою”, яка йде на передостанньому місці в Чемпіонаті. Попри цей факт, підопічні Володимира Бузаєва та Ірини Комісарової підійшли до матчу відповідально. Адже тиждень тому волейболістки з Сєвєродонецьку здолали Тернопільську Галичанку – одного з лідерів змагань.

Перший поєдинок “Орбіти” та “Сєвєродончанки” завершився для гостей розгромом – 0:3. Наступного дня наш суперник був налаштований дати відсіч, втім на рівних боровся лише до моменту, коли рахунок став 13:13. Цифра, відома, як “темна дюжина” стала для Сєвєродонецьку початком кінця. Команда
Володимира Бузаєва активно пішла у відрив та виграла партію 25:18. Другий сет також за нами – 25:17. Коментуючи цей двобій та загалом виступи команди в сезоні, наставник Орбіти зазначив, за півроку після його повернення, дівчата значно підросли.

Останній сет із Сєвєродончанкою, як то кажуть, в одну хвіртку — 25:6. Тож загальний результат двобою – 6:0. Наступний суперник Орбіти в Чемпіонаті – Тернопільська Галичанка, яка йде на третьому місці. Запоріжанки посідають четверту сходинку. Тож матчі носитимуть принциповий характер.
Матчі з Тернополем відбудуться 23 та 24 лютого. Орбіта гратиме вдома на арені Запорізького Національного Університету.