circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі пройшли заняття для кадрового резерву освітян

27.03.2018, 14:07

text
Поділитися:

Сьогодні пройшла весняна сесія «Бенчмаркінг в освіті» міського проекту «Управлінська сотня кадрового резерву». Захід відбувся на базі Запорізького навчально-виховного комплексу № 41, повідомляє прес-служба мерії.

Проект проводиться в Запоріжжі другий рік поспіль. Його ініціатор та організатор – міський департамент освіти і науки. Учасники – кращі представники сфери освіти міста, які пройшли відбірковий етап. В рамках проекту вони проходять інтенсивний курс навчання, відвідують лекції, беруть участь в тренінгах та майстер-класах.

Головна мета «Управлінської сотні» – підвищення професійного рівня педагогів і підготовка їх до виконання функціональних обов’язків на керівних посадах в міській освітній системі.

З відкриттям другої сесії учасників і гостей проекту привітав заступник міського голови Валерій Еделєв.

– «Управлінська сотня кадрового резерву» – це проект, який ініціював департамент науки і освіти нашого міста. Він був підхоплений у багатьох регіонах України і став одним з пріоритетних напрямків у розвитку цієї галузі. Сьогодні вкрай необхідний новий підхід і нові вимоги до управлінських кадрів, що передбачає якісні зміни. Сьогодні сесія працюватиме у трьох напрямках. Це спілкування з віп-спікерами, інтерактивний та практичний блоки. Впевнений, учасники проекту зможуть набратися нових ідей та реалізувати їх у своїй роботі, – відзначив Валерій Еделєв.

В рамках весняної сесії пройшли авторські майстер-класи та інтерактивний блок спілкування з VIP-спікерами Проекту з теми «Комунікація із суспільством». Майстер-класи провели доктор психологічних наук, заступник директора з наукової роботи Інституту соціальної та політичної психології НАПН України Любов Найдьонова, провідний редактор телеканалу «Інтер», заступник шеф-редактора соціального ток-шоу «Стосується кожного» Юрій Володьков, директор спеціалізованої школи №148 ім. Івана Багряного, медіа-тренер Сергій Горбачов, кандидати психологічних наук, доценти кафедри загальної психології Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса) Оксана Кузнєцова та Ірина Бринза.

У поточному році відбудеться ще декілька сесій. Учасники «Управлінської сотні» повинні будуть представити і захистити свої проекти. За результатами вони братимуть участь у конкурсному відборі на вакантні керівні посади освітніх закладів міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: