+3°

+3°

У Запоріжжі пройшли змагання з аматорського футболу

11.05.2018, 15:34

Запорізький МФК “Металург” зіграв матч третього туру в чемпіонаті області. Для нашої команди цей етап ознаменувався першою перемогою у поточних змаганнях. У грі з мелітопольскою “Черешнею” підопічні Володимира Шаповалова показали надрезультат. Кінцевий рахунок гри більш притаманний хокейним поєдинкам, тож глядачам було на що подивитись.

Матч, у якому було забито 9 м’ячів. Перший гол фанати побачили на тринадцятій хвилині. Пенальті у ворота “Металурга” реалізував Володимир Макаров. За хвилину Андрій Синицький поновив рівновагу. Це нібито додало впевненості запоріжцям, але невдовзі вони знов опинились у ролі наздоганяючих. Помилки в обороні призвели до голу Антона Логвиновського в дальній кут.

Радість мелітопольців тривала недовго. За кілька миттєвостей рахунок зрівняв все той же Андрій Синицький. Ще трохи згодом ворота “Черешні” вразив Олексій Годін. Для легендарного вихованця школи “Металург” цей м’яч став першим після повернення до рідного клубу. Контрольним пострілом у першому таймі відзначився Володимир Близнюк, оформивши результат 4:2. Доволі потужний розігрів перед вирішальними зустрічами в чемпіонаті України.

Другий тайм до 75 хвилини можна назвати експериментальним. Володимир Шаповалов 5 разів вдавався до замін. Але результати пішли знов-таки тоді, коли до цього підштовхнув суперник. За 15 хвилин до кінця матчу Антон Логвіновський оформив дубль, скоротивши відставання до одного пункту. А далі, ніби за традицією першої половини гри ,запоріжці не забарились відповісти зухвало й нещадно. Спочатку п’ятий м’яч у ворота Мелітополя забив Володимир Близнюк, записавши таким чином і на свій рахунок дубль. І нарешті шостий, він же останній , гол у виконанні новачка “Металургу” — Ара Хачатряна.

Кінцевий рахунок матчу 6:3. Після цієї перемоги “Металург” посідає четверту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату області. Наступний матч підопічні Володимира Шаповалова проведуть у суботу на виїзді з колективом ФК “Бердянськ”. Цей колектив наразі йде шостим.