circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі пройшло відкрите тренування із Бразильського джиу- джиутсу

14.02.2018, 15:24

text
Поділитися:

Його не лякають труднощі. Протягом десяти років запоріжець Віктор Гарбовський освоює техніку та філософію Бразильского Джиу-Джитсу. Це бойове мистецтво виникло на початку минулого століття. В його основі лежить боротьба в партері, больові та задушливі прийоми. На останньому Чемпіонаті Європи в Португалії Віктор здобув бронзові медалі.
Континентальну першість у Лісабоні Віктор Гарбовський завершив на третьому місці. Однак важливо те, що на шляху до золота, запоріжця зупинив топовий американський борець у фіолетових та коричневих поясах Амар Каді. Віктор зазначив, зі своїм суперником залишився у добрих стосунках. Та й взагалі про Єврозмагання відгукується позитивно.

У цей вид спорту Віктор прийшов 20-річним хлопцем. На заняття його надихнув фільм “Ніколи не здавайся”. У кінострічці мова йде про підлітків, які вміють за себе постояти. Вразившись, юний запоріжець подумав, чому б не спробувати?

Зараз у Віктора багато планів. Він мріє про чорний пояс та бажає виростити Чемпіонів зі своїх вихованців. Вони в свою чергу вважають наставника своїм кумиром. У кожного з цих хлопців та дівчат потрохи формується своє бачення джиу-джитсу та способи досягати високих результатів.

Займається під наставництвом Віктора і Владислав Новосьолов. У бразильскому джиу-джиутсу цей хлопець переслідує мету стати справжнім чоловіком.

Аби спортсменам було легше втілювати задумане, їх підтримують і представники влади.
Олег Афанасьєв, депутат міської влади, каже, популяризація неолімпійських видів спорту, які розвивають аматори, є дуже важливою. В наш час патріотичне та спортивне виховання молоді має стояти на першому місці. Тому депутат намагається за можливістю допомагати спортивним секціям.
Побачити чому навчились діти під наставництвом працелюбного борця можна буде вже наприкінці місяця. Вони виступлять на Чемпіонаті Області в школі вищої спортивної майстерності.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: