+3°

+3°

У Запоріжжі пройшов 15 тур баскетбольного Чемпіонату міста

14.03.2018, 21:10

Запорізький баскетбольний клуб “ЗНТУ” зробив черговий крок до здобуття золота в міській першості. У перенесеному матчі 15 туру підопічні Кирила Вікторова здолали представників сусіднього університету — ЗНУ. Кінцевий рахунок засвідчив розгромну перевагу чинних чемпіонів. Втім було б неправильно сказати, що перемога далася легко.

Перша чверть. Від старту й до сплину
10 хвилин на арені непоступлива боротьба. Атмосфера справжнього дербі. Звісно ж, такий сценарій був приємним сюрпризом для глядачів. А от гравцям та їх наставникам баскетбольне видовище коштувало нервів. Особливо все це було неприйнятним для керманича чинних чемпіонів.

Другу чверть господарі розпочали лише з 2-очковою перевагою. Та вдавшись до пресингу, підопічні Кирила Вікторова пішли у відрив. Атаки ЗНУ захлиналися. Кардинально знизився відсоток підбирань. Потім сталось те, чого в міських змаганнях бояться ледь не всі колективи. У складі ЗНТУ кураж упіймав Віталій Биков. Активно підключився до відбору м’яча, чим створив декілька стрімких атак. Так і почала вгасати інтрига у дербі між двома Запорізькими вишами.

Кінцевий рахунок зустрічі — 115:83. “ЗНТУ” продовжує лідирувати в першості міста, випереджаючи ветеранський колектив “Яблокі”. ЗНУ йде третім.