circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі пройшов чемпіонат інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?”

08.05.2018, 17:29

text
Поділитися:

Ігри розумників. На базі ЗНУ відбувся щорічний чемпіонат гри “Що? Де? Коли?” серед школярів Запорізької області. Змагання влаштували класично у двох категоріях: старшій та молодшій.

В актовій залі місцевого університету зібрались найрозумніші школярі з усього Запорізького регіону. Це — близько сорока команд. З хвилини на хвилину вони розпочнуть найважливішу боротьбу. Адже цьогоріч на кону — участь в Міжнародному чемпіонаті “Що? Де? Коли?” в Гомелі та титул найрозумнішого в Європі.

І ось ведучий заходу озвучує правила гри. У цей час всім учасникам роздають картки, на яких школярі будуть писати відповіді на запитання. Усі вони – на логічне мислення. Але “родзинкою” в турнірі стали питання про історичні факти. Наприклад, в якому році та в якому місті був встановлений пам’ятник зламаному телефону. Кожен з учасників турніру сподівається, що сьогодні удача буде на їхньому боці.

Майже 4 години поспіль команди відповідали на питання гри. По завершенні змагань судді підбивають командні підсумки. В молодшій категорії перше місце посіла команда “Ізі торт” колегіуму “Елінт”. А у дорослій — колектив “Півшпаги”. Обидві команди незабаром поїдуть на чемпіонат Європи, який відбудеться в Білорусі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: