+3°

У Запоріжжі пройшов чемпіонату України з баскетболу

11.12.2017, 18:15

video text

Минуло п’ять хвилин першої чверті, як перевага “Металурга” сягнула10-ти очок. Попри те, що гості нав’язували жорсткий та дещо грубий баскетбол, господарів арени це ніби й не лякало. Вони впевнено реалізовували триочкові, прориви та кидки з-під кільця. Тож розгромний рахунок першої 10-хвилинки (28:8) цілком відповідав стартовому відрізку зустрічі.
Друга чверть була повільним, але впевненим початком реабілітації миколаївців. На відміну від першої 10-хвилинки, їх жорсткість стала не грубою, а більш грамотною, що заважало господарям домінувати. Також підопічні Дмитра Шаманського почали краще грати в пас, хоч іноді й помилялись, випускаючи запоріжців сам на сам з кошиком. Загалом, на користь команди Кирила Вікторова грала набута перевага в першій чверті. 44:26 — із такою різницею колективи пішли на велику перерву.

Багато сутичок — мало точності. Це про першу половину третьої чверті. Через те, що емоції превалювали над тактикою, деякий час рахунок значно не змінювався. Лише після чергового тайм-ауту спортсмени трошки вгамувались та перевели ставки на дальні кидки, що їм непогано вдавалось. Тим часом, різниця в рахунку зменшувалась. А під завісу заключної 10-хвилинки напруга досягла апогею. До фінальної сирени рівно хвилина. На табло 78:78. Жага обох команд перемогти, призвела до того, що ця хвилина за відчуттями тривала, як цілий матч. У підсумку міцніші нерви виявились у господарів — 86:83. Для гостей поразка не стала причиною впадати у відчай перед матчем-відповіддю.

Пообіцяли, розібрали та втілили. Наступного дня на цій ж арені миколаївці декласували запоріжців —102: 86, що для підопічних Кирила Вікторова стало другою поразкою в сезоні. Інші шість ігор вони виграли, що дозволяє Металургу лідирувати в другій групі національної першості. “Миколаїв-2” має порівну три перемоги та три поразки. Він йде четвертим.