circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі пройшов конкурс “Ігри розуму” серед школярів

23.02.2018, 20:02

text
Поділитися:

Кмітливі та ерудовані. Вже вшосте запорізькі школярі Хортицького району змагались за звання найрозумніших. Серед учасників конкурсу – чотири школи.

Вони знають найвищу гору світу, тих, хто живе на Алясці та скільки кліматичних поясів на землі. У стінах місцевого палацу культури зібрались найрозумніші діти району. Беруть участь тут і школярі 91 школи. Вони вже вдруге випробовують себе у цій грі. Кажуть перемога не головне.

Перший етап змагань — бліц-турнір. Учасники повинні за хвилину відповісти на максимальну кількість питань.

Наступний етап на ерудованість. Команди повинні обрати одну з запропонованих шкільних тем. Це може бути географія, історія або відомі постаті. Кожен учасник по черзі відповідає на питання. Якщо команда не знає відповіді, заробити на цьому можуть конкуренти. Слідкує за грою журі. Кажуть, головне правильна відповідь.

Яна Міскеєва, заступниця начальника управління по роботі з сім’єю і молоддю Запорізької міської ради, каже, у другому конкурсі було дуже складне питання для однієї з команд учасників, воно не відповідало рівню. І члени журі одностайно вирішили, що ця команда отримає потім додаткове запитання. Є лідери у нас — це Січовий колегіум та 45 гімназія, вони більш рівні у знаннях та інтелекті, але хотілося, щоб наші діти більше читали та були більш розвиненні.

І ось найголовніша мить — підсумок балів та нагородження. Третє місце посіла команда Січового колегіуму, друге – 91 школа. Переможцями Ігор Розуму стали учні 45 гімназії.

Учні впевнені такі змагання, це гарний стимул на майбутнє. Тут можна дізнатися щось нове, поспілкуватися з однолітками і в подальшу вдосконалити свої вміння.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: