circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі пройшов концерт до 80-річчя Висоцького

29.01.2018, 20:01

text
Поділитися:

Він живе у своїй творчості. У Запоріжжі влаштували концерт до вісімдесятиріччя з дня народження Володимира Висоцького. За сорок два роки життя він написав понад двісті віршів і шістсот пісень. У репертуарі — твори про війну, балади про кохання, гостра сатира та “дворові” пісні. На концерті музиканти виконали композиції Висоцького та заспівали присвячені йому пісні.

Концерт до вісімдесятиріччя з дня народження Володимира Висоцького відкривають піснею “Про любов у Середньовіччі”, бард написав її у 1969 році. Музичний твір належить до так званого умовного циклу про кохання у різні епохи, це історія про боротьбу за кохання. Окрім цієї пісні на концерті виконали й інші твори Висоцького.

Виступити перед публікою приїхали прихильники барда з усіх куточків України. Завітав до Запоріжжя із Дніпра і Олег Попенко. Творчістю Висоцького чоловік захоплюється все життя. Каже, і сьогодні твори класика дуже важливі.

Олег Попенко, учасник проекту “Володимир Висоцький: 80 років”, каже, пісні Висоцького, на жаль, актуальні й сьогодні. Вони про гострі життєві проблеми, про життя та смерть, про те, що люди відчувають, як бачать життя.

Запоріжанка Єлизавета Нестерова виконала “Пісню папуги”. Цей твір був створений до радіо п’єси “Аліса в країні див” ще напередодні вісімдесятих років.

До свого виступу Ліза готувалася декілька місяців. Каже, ця пісня вимагає надзвичайної зосередженості.

В планах у запорізьких музикантів знайти шанувальників творчості Висоцького і в інших містах України. Хочуть на наступний рік зробити ще більш масштабний концерт.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: