+3°

+3°

У Запоріжжі пройшов матч у півфіналі Кубка України з футзалу

19.03.2018, 17:51

Відбувся довгоочікуваний матч Запорізького “АРПІ” у півфіналі Кубка України з футзалу. Однак те, що мало бути святом, стало розчаруванням для місцевих вболівальників. Зустрівшись із івано-франківським “Ураганом” підопічні Олега Зозулі зазнали розгромної поразки — 0:4.
Не минуло 5 хвилин, як у ворота запоріжців влетіло два м’ячі. Швидкі голи на рахунку Ігоря Корсуна та Андрія Сімки. Певно, що вболівальники запам’ятають ці моменти, як рокові. В якійсь мірі провал стартової 5-хвилинки психологічно надломив АРПІ.

Коли матч наближався до кінця, а рахунок все ще залишався 0:2, Олег Зозуля пішов ва-банк. Вдався до застосування додаткового польового гравця замість воротаря. Однак це не врятувало матч, а тільки збільшило перевагу гостей до розгромної. Ще два м’ячі на рахунку Миколи Микитюка та Петра Шотурми.

У другому півфінальному матчі львівська “Енергія” здолала київську “Альтернативу” 3:2. Виявились львів’яни сильнішими і за наших кривдників. У фіналі “Енергія” здобула перемогу над Ураганом — 5:3.