circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі пройшов поетичний фестиваль

22.05.2018, 20:38

text
Поділитися:

Кожна людина народжується з відчуттям ритму та може римувати поезію. Але не кожен розвиває в собі ці таланти. Так вважає запорізька поетка Вікторія Сироватко. Письменниця разом зі своїми колегами взяла участь у 54 фестивалі “Поетичний травень”.

Письменниця Вікторії Сироватко пише вірші з дитинства. Її перша збірка під назвою “Зустріч” вийшла друком 30 років тому. Наразі у Вікторії Сироватко п’ять поетичних збірок. Остання була надрукована минулого року. Жінка розповідає – життя настільки багатогранне, що у кожній миті, у кожному предметі, та кожному почутті може ховатися натхнення.

Свою останню книгу під назвою “Віддам у хороші руки” письменниця презентувала студентам педагогічного коледжу. У цій зустрічі також взяли участь колеги авторки. Письменник Пилип Юрик зазначає: поезія Вікторії Сироватко гідна уваги читачів.

Зустріч зі студентами педагогічного коледжу відбулась у рамках фестивалю “Поетичний травень”, який влаштовують у Запоріжжі вже 54 роки поспіль. Протягом травня письменники зустрічаються зі школярами, студентами та викладачами області. Організатори зазначають: наше місто протягом багатьох років залишається осередком поетичного слова. Ще в шістдесяті роки минулого століття в обласному центрі сформувалась так звана запорізька поетична школа, до якої ввійшли наразі відомі на всю Україну поети.

Під час творчої зустрічі Вікторія Сироватко та інші письменники подарували читачам свої поетичні збірки. Тих, хто не встиг ознайомитися з творчістю поетів Запорізького краю, письменники запрошують на гала – концерт, який відбудеться 24 травня.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: