circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі пройшов симпозіум для кардіохірургів

19.01.2018, 20:33

text
Поділитися:

Шість із десяти смертей в Україні пов’язані з захворюваннями серця та судин. Такі дані наводять медики. Кажуть, наразі питання щодо боротьби з інсультами та інфарктами – пріоритет для медиків. Аби покращити якість лікування серцево-судинних захворювань, у Запоріжжі провели перший україно-польський симпозіум. На ньому провідні кардіологи ділилися своїм практичним досвідом.

Місцеві кардіохірурги разом зі своїми польськими колегами проводять операцію на серці. Виконують її так званим малоінвазивним методом. Головна перевага таких операцій – мінімальний травматизм та короткострокова госпіталізація. Також у більшості випадків для такого втручання не потрібен загальний наркоз. Вже через добу пацієнт сам розповідає про свій стан здоров’я.

Віталій Шевченко, пацієнт ЗОКЛ говорить, переніс операцію добре та почувається краще, ніж до хірургічного втручання.

Таку операцію запорізькі медики проводять разом із польськими фахівцями. Це стало можливим в рамках першого українсько-польського симпозіуму. Аби підсумувати його результати, у Запоріжжі зібралися провідні кардіологи та кардіохірурги двох країн. Обговорили проведену операцію та поділилися особливостями подібних хірургічних втручань. Польські колеги зазначили, українським медикам ще є, чому повчитись у західних спеціалістів.

Ігор Шишка, головний лікар КУ “ЗОКЛ”, зазначає, ссьогоднішня задача – підвищити рівень професійної компетенції лікарів, як з наукової, так з теоретичної та практичної точки зору.

Запорізькі лікарі розповіли, хочуть, аби подібні заходи стали традиційними. Тож вже домовились із польськими медиками про навчання та обмін досвідом.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: