+3°

+3°

У Запоріжжі пройшов “Турнір Перемоги” з дитячого футболу

10.05.2018, 15:41

Турнір Перемоги”. У Запоріжжі відбулись дитячі змагання з міні-футболу, присвячені Дням пам’яті та примирення і Перемоги. Кубок виборювали 4 місцеві команди. Це – АЯКС, ТИТАН, МЕТАЛУРГ ТА СДЮШОР.

Змагальний досвід, спортивні емоції, насолода улюбленою грою. Такі цілі переслідують ледь не всі дитячі старти. Але
“Турнір Перемоги з міні-футболу, присвячений Дню памяті та примирення, мав особливий, так би мовити сакральний сенс.

За ліком цей турнір проводиться у нашому місті вдруге. Він передбачає одразу дві півфінальні гри, матч за третє місце та фінал. Торік переможцями стали футболісти команди “Титан-Металург”. Цього разу підопічні Олександра Козакова стартували не менш вражаюче. У матчі з АЯКСОМ вони з перших хвилин притиснули опонентів до воріт. Швидко відкрили рахунок. Надалі демонстрували якісну гру в обороні. Деякі гравці показували вже доволі професійну техніку обведення суперника. Після перерви подвоїли перевагу, в результаті вдало розіграної комбінації. Перемогою із рахунком 2:0 хлопці в синьо-білій формі вийшли в фінал.

У фіналі титанівці зустрілись із колективом СДЮШОР “Космос, котрий на стадії ½ переміг команду Металург. У матчі за золото підопічним Олександра Козакова судилося поступитись із дзеркальним рахунком, відносно їхньої гри з АЯКСОМ – 0:2. Тож символічний кубок перемоги цього року йде до команди – “СДЮШОР”.

Бронзові медалі здобули представники школи “Металург. У матчі за третє місце вони переграли АЯКС. Результат поєдинку – 3:2.