+3°

+3°

У Запоріжжі пройшов турнір серед ветеранів волейболу

13.02.2018, 14:47

У спорткомплексі “Мотор-Січ” відбувся традиційний турнір з волейболу серед ветеранів на кубок “Водолія”. Його учасники неодноразово ставали призерами міжнародних змагань. Зокрема у Фінляндії, Австралії та Італії. Примітно, що велику кількість нагород здобували представники Запоріжжя.

З кожним роком “Кубок Водолія” охоплює все більшу кількість волейболістів України. Цього разу в Запоріжжі зібралось близько 60 команд. Середи них були як традиційні учасники, так і новачки.

Вперше на турнірі виступила Любов Ягодіна. Вона захищала кольори двох команд. Перша — це Дніпровський “Спартак” у віковій категорії 35 +, друга – “Запоріжжя” 40+. Цікаво, що у команді, яка представляє наше місто, Любов зустрілась із волейболістками, яких знає ще з часів своєї професіональної кар’єри. Колись вони разом виступали проти легендарного клубу “Орбіта” у складі Одеської “Дженестри”. Тож для цієї дебютантки Кубок Водолія став приємною ностальгією.

А от серед традиційних учасників — команда Мотор 60+. Ці чоловіки не пропустили жодного турніру на Кубок Водолія. Торік посіли 3 сходинку. Капітан колективу Володимир Макарченко запевнив, на цьому навіть не думають зупинятися. З волейболом у серці готові йти до кінця.

За підсумками турніру в 4 жіночих номінаціях перемогли представниці Запоріжжя. Не менш гідно честь нашого міста захистили чоловіки. Перемогли у вікових категоріях 50, 60 та 65.