circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі прибирають незаконні МАФи

26.02.2020, 07:10

text
Поділитися:

Триває демонтаж самовільно розміщених тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, а також малих архітектурних форм, встановлених без відповідних дозвільних документів. Ліквідація незаконних МАФів знаходиться на особистому контролі Запорізького міського голови Володимира Буряка.

За результатами проведеної інспекцією з благоустрою роботи та на підставі зібраних матеріалів перевірки виконавчий комітет Запорізької міської ради на кожному засіданні ухвалює рішення про усунення наслідків порушення правил благоустрою території міста Запоріжжя шляхом демонтажу незаконних об’єктів.

Так, лише за останній тиждень на підставі прийнятих рішень демонтовано 11 тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та малих архітектурних форм за наступними адресами:

Дніпровський район:
вул. Трегубенка, 13;
вул. Товариська, 58;
вул. Руставі, 5;
вул. Незалежної України, 25.
Комунарський район:

вул. Європейська, 24;
вул. Космічна, 100;
вул. Тополіна, 33-35.
Заводський район:

вул. Насосна, 17;
вул. Сеченова, 33 а- 41 а;
вул. Павлокічкаська, 52.
Також на території Олександрівського району, на перехресті вулиць Запорізької та Олександрівської, після проведеної інспекцією роботи власники самостійно демонтували незаконний об’єкт, не чекаючи винесення офіційного рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради та приїзду спеціалізованої техніки комунальних підприємств.

Варто відзначити, що таких результатів роботи вдається досягти завдяки спільним зусиллям та плідній координації інспекції з благоустрою та районних адміністрацій Запорізької міської ради.

Робота в цьому напрямку триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: