circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі приступили до реалізації проекту «Енергодім»

11.03.2020, 21:41

text
Поділитися:

Більшість запорізьких багатоповерхівок зведені у 60-70-х роках. Аби зменшити витрати на опалення, будинки потрібно утеплити. Втім потребують цього і міські лікарні, школи та садки. У місті такі роботи вже виконані у 3 дитсадках, а на 5 об’єктах ще тривають. Усе здійснюється за кошти міського бюджету. А ще у Запоріжжі намагаються там, де є можливість, замінити споживання природного газу альтернативними видами палива.

Термомодернізація для Запоріжжя питання №1. Актуальне воно і для ОТГ, тому їхні керівники прибули до обласного центру аби теж підписати з фондом енергоефективності меморандуми про співпрацю. Першим це зробив міський голова Запоріжжя.

Спільна діяльність сторін сприятиме економії споживання енергоресурсів і витрат на комунальні послуги ОСББ. А ще поліпшиться зовнішній вигляд будівель. Програма «Енергодім» передбачає часткове відшкодування витрат ОСББ на заходи з енергоефективності. А ще перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%.

Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» презентували під час семінару керівникам ОСББ. Голова об’єднання на Водограйній 8 Олександр Ковальов каже, що будинок, яким він опікується, потребує утеплення фасаду і торця.

Реалізація програми «Енергодім» сприятиме не лише заощадженню на опаленні, а й раціональному використанні енергоресурсів. А ще вдасться зменшити викиди парникових газів до атмосфери.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: