circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі реабілітологи допомагають дітям долати психологічні проблеми

04.12.2018, 12:14

text
Поділитися:

“Допоможіть нам заговорити”. Проект під такою назвою нині реалізується у відділенні соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Заводського району. У закладі юні запоріжці проходять реабілітацію. Викладачі допомагають їм розвинути мислення, мовлення та адаптуватися у суспільстві.

Заняття у відділенні соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Щороку тут допомагають подолати мовленнєві та психологічні проблеми сотням маленьких жителів Заводського району. Педагоги вчать своїх вихованців, здавалося б, простим, на перший погляд, речам – тримати рівновагу, зосереджуватись, робити різні дії обома руками одночасно, уважно чути та розуміти прохання іншої людини. Реабілітацію здійснюють за спеціальними програмами.

Для роботи із дітьми у кімнаті є все необхідне — спеціальні тренажери та меблі. Тут кожен предмет встановлений не просто так. Наприклад, балансувальна дошка Більгоу. Стаючи на неї, дитина вчиться тримати рівновагу.

На реалізацію проекту “Допоможіть нам заговорити” та придбання необхідного обладнання працівники відділення витратили понад 123 тисячі гривень. Частину коштів виділили з міського бюджету. Другу викладачі отримали завдяки перемозі у конкурсі соціальних проектів “Ми — це місто”. Окрім обладнання самої кімнати, гроші витратили і на навчання педагогів. У рамках проекту 14 фахівців із різних відділень міста пройшли сертифіковане навчання цьому методу нейрокорекції.

Зараз у відділенні за курсом займаються 14 дітей. Педагоги кажуть, що це допоможе їм розвинути навички мовлення, письма, пам’ять та адаптуватися до соціуму. А згодом вони зможуть навчатися в інклюзивних класах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: