circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі ремонтують тепломережі

09.07.2020, 08:48

text
Поділитися:

Роботи з підготовки котелень та теплових мереж до роботи в осінньо-зимовий період проводяться концерном “Міські теплові мережі” за власні кошти відповідно до планів капітальних та поточних ремонтів.

На сьогоднішній день до роботи в осінньо-зимовий період підготовлено 24 котельних ( із 61 загалом) та 32 з 52 центральних теплових пунктів. Проведено гідравлічні випробування на теплових мережах протяжністю 326,25 км (загальний план – 759,75 км).

Також відповідно до планів ремонтів та інвестиційної програми в 2020 році планується замінити 25,407 км теплових мереж. З них 14,6815 км – по опаленню та 10,7255 км – по гарячому водопостачанню. Наразі виконано заміну трубопроводів протяжністю 9,3953 км.

Роботи тривають у всіх районах міста. Минулого тижня ремонт та заміну теплових мереж було здійснено на бул. Шевченка, 27 (монтаж трубопроводу), вул. Незалежної України, 82 (заміна трубопроводу ГВП), пр. Соборний, 186/вул. Лермонтова, 6 (заміна запірної арматури), бул. Центральний, 3 (монтаж трубопроводу), вул. Рельєфна/вул. Щаслива (монтаж трубопроводу), вул. Республіканська, 51 (монтаж трубопроводу, заміна запірної арматури), вул. Портова, 13а (розпочаті роботи з демонтажу трубопроводу центрального опалення).

– Наразі також працюємо на перехресті вулиць Портової та Рекордної в Дніпровському районі на ділянці довжиною 370 метрів. Трубопровід, що там розташований, був збудований ще в 1962 році і за цей час стан його значно погіршився. Через спекотну погоду та велику глибину роботи будуть закінчені лише через два місяці, – розповів директор відділення аварійно-відновлювальних робіт та будівництва концерну «Міські теплові мережі» Ростислав Лапицкий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: