circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі роздано близько 1000 “пакунків малюка” новоспеченим батькам

19.10.2018, 12:26

text
Поділитися:

Загалом в Україні видано понад 30 тисяч «пакунків малюка». «Пакунок малюка» може отримати як мама, так і батько малюка. Він надається також у пологових будинках як державної, так і приватної форми власності. Також такий пакунок можуть отримувати батьки-усиновителі та патронатні родини. У Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації повідомили, за станом на 17.10.2018 у пологових будинках Запорізької області було видано 847 «пакунків».

«Пакунок малюка» жодним чином не впливає на отримання грошової виплати при народженні дитини. Це окрема додаткова допомога кожній дитині, яка народилася, а також ніяк не впливає на обчислення сукупного доходу родини, якщо вона подає документи до органів соцзахисту.

МОЗ надало методичні рекомендації при формуванні «пакунка малюка», зокрема, не включати до його складу жодних медикаментів та відмовитися від пляшечок та сумішей для грудного вигодовування.

По Україні потреба у пакунках малюка на вересень-грудень 2018 року складає 114 778 штук, а його вартість – 3 377 грн 30 коп. Незабаром у «пакунці малюка» з’явиться пакет «освітніх матеріалів», які зараз перебувають у стадії розробки. Проект залишається пілотним, зараз вивчаються всі відгуки і пропозиції, які обов’язково будуть враховані в майбутньому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: