circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі розглядають подані до «Громадського бюджету» проекти

06.06.2018, 13:27

text
Поділитися:

Прийом проектів на участь у Громадському бюджеті 2018 завершено. За місяць запоріжці запропонували 69 ініціатив, кращі з яких будуть реалізовані у наступному році, повідомляє прес-служба мерії.

Координаційна рада з питань Громадського бюджету почала розгляд проектів, які подавали громадяни на бюджет участі. Всього було подано 69 проектів. Кожен з них буде детально розглянутий на правильність оформлення і відповідність необхідним вимогам. Після вивчення поданих проектів членами Координаційної ради вони будуть передані для детального опрацювання в профільні управління та департаменти міськради.

Розгляд проектів триватиме до 26 серпня. Голосування за найкращі ініціативи розпочнеться 1 вересня 2018 року.

На ініціативи громади з міського бюджету виділено 10 млн. грн. Проекти, які за результатами голосування наберуть найбільшу кількість голосів, будуть реалізовані в 2019 році.

Нагадаємо, що цього року були внесені зміни, які вдосконалюють механізми реалізації громадського бюджету. Зокрема, проекти, які беруть участь у громадському бюджеті, підрозділяються на великі та малі. Малий має підтримку – не менше 200 осіб (крім автора), великий – не менше 300 осіб (крім автора). Орієнтовна вартість одного малого проекту після детальної перевірки та оцінки не має перевищувати 300 тис. грн., великого – 1 млн. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: