circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі розглянули шляхи впливу на формування Держбюджету 2019

19.10.2018, 15:16

text
Поділитися:

Як вплинути на формування Держбюджету 2019 з урахуванням інтересів об’єднаних територіальних громад та міст області. Про це говорили на засіданні Правління Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України. Його очолив міський голова Володимир Буряк.

Міста та територіальні громади області мають низку спільних проблемних питань. У цьому впевнений міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. Мер зазначив, для їхнього вирішення необхідно об’єднати зусилля на рівні регіонального відділення Асоціації міст України.

Одна із проблем, з якою зіткнулося Запоріжжя — недостатній обсяг держсубвенцій на освіту та медицину. Аби закрити видатки по цим статтям місто змушене виділяти кошти з міського бюджету.

Учасники засідання розповіли, у себе на місцях мають ті ж самі проблеми. Зокрема цьогоріч, кошти передбачені державою на ремонти доріг місцевого значення досі не дійшли.

Окрім того, представники асоціації зазначили, цьогоріч вже направили свої пропозиції до проекту Державного кошторису щодо обсягів держсубвенції на наступний рік. Проте їх так і не врахували.

Для активізації роботи регіонального відділення Асоціації міст, на заході прийняли рішення щодо створення експертно-аналітичної групи. Її учасники будуть працювати із пропозиціями громад щодо оформлення офіційних документів, які потім передаватимуть на розгляд до Верховної ради та Кабміну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: