circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі розгорнулася боротьба за підвальне приміщення

21.07.2019, 08:51

text
Поділитися:

Боротьба за квадратні метри розгорнулась у будинку по вулиці Перемоги, 115-б. Нежитлове приміщення там займав місцевий мешканець Анатолій Юдін. Каже, понад 10 років тому взяв його в оренду, а тепер отримав звістку, що має звільнити приміщення. Речі Анатолія описала виконавча служба, що робити тепер – чоловік не знає.

Ледь не з боєм житель Запоріжжя Анатолій Юдін намагається відстояти приміщення по вулиці Перемоги, 115-б. Перешкоджає діям державних виконавців, які за розпорядженням суду прийшли описати майно.

Анатолій розповідає: цей підвал орендував не один рік, тут діяли громадські організації. Згодом вирішив приватизувати приміщення, але не зміг через відсутність власника. Тоді за свій  рахунок зареєстрував кімнату у власність міської громади, аби і далі її орендувати. Згодом з’ясувалось, що договір не був нотаріально оформлений і тому згідно із судовим рішенням чоловік мусить звільнити підвал.

У державній виконавчій службі кажуть, що  не одноразово попереджали чоловіка, щоб той  добровільно звільнити приміщення.  Знав нібито  Анатолій і про  нинішній візит держвиконавців. У міському департаменті комунальної власності та приватизації зазначають: для того, щоб чоловік на законних підставах міг орендувати приміщення, слід надати відповідний пакет документів. Після того, як розглянуть документи та укладуть договір,  чоловік знову зможе орендувати приміщення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: