+3°

+3°

У Запоріжжі розіграли Кубок міста з великого тенісу.

24.12.2021, 15:25

У відкритих змаганнях взяло участь 30 спортсменів. Вікова категорія — до 12 років.

Однією з них є Марія Мєдвєдкова. Дівчинка ще на початку 2021 року поставила мету стати найкращим гравцем року. Щоденні тренування, і ось вона тримає бажану нагороду в руках. Таку заслугу запоріжанка виборола завдяки перемогам у сьогоднішньому турнірі. Сильні подачі, удар справа, кидок під сітку, як результат – жодних шансів для опоненток.

Сама учасниця змагань (м. Запоріжжя) Марія Мєдвєдкова каже, що задоволена своєю грою.  І додає: «Я зіграла 3 гри, 3 з яких виграла. Найважче  було грати з Веронікою Волковою, тому що вона добре ганяла по кутах».

Протягом року старанно працював і Кирило Прокопенко. Цьогоріч усі змагання для нього закінчувалися лише перемогами. А ось на тих кортах хлопець змагається за головний кубок міста.

Фіналу Кирило дістався легко, а ось в останньому поєдинку було складно. Візаві – Олександр Гулідов з Дніпра. Нашому спортсмену довелося брати гору не лише технікою, але й психологічною стійкістю. У цьому протистоянні це була чи не найсильніша зброя.

Учасник змагань (м. Запоріжжя) Кирило Прокопенко коментує: “Коли я виходив на корт, трохи не вірив у себе. Трошки було відчуття, що програю, щось не вийде. А потім, коли почав програвати 0:2, у мене в голові змінилася тактика. Я почав грати за планом2.

Кубок Запоріжжя до 12-ти років проводиться вперше. Усього – 30 учасників. Членкиня обласної федерації з тенісу Тамара Хоменко ділиться: Я хочу відзначити фіналістів, вони  пройшли дуже важкий шлях. Грали дуже важкі ігри, зазвичай, це були тайбрейки. Ігри тривали по 1,5 – 2 години. А це дуже важко для 12 років”.

На характері запорізькі тенісисти Марія та Кирило стали переможцями старту і залишили кубок міста вдома. Зауважимо,  нинішні змагання стали фінальними цього року.