circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Результати 30-ї позачергової сесії облради

25.06.2019, 12:36

text
Поділитися:

Бюджет та кадри. Ось головні питання позачергової сесії обласної ради. Окрім них, депутати затвердили антикорупційну програму, а також внесли зміни до низки регіональних програм.

Більшість питань порядку денного – кадрові. Вони стосуються звільнення, призначення або ж подовження терміну дії контракту керівників комунальних підприємств області. 15 з цих рішень депутати підтримують, 4 – ні. Питання викликає приєднання комунального підприємства “Теплоенерготехнології” до “Запорізького інституту регіонального розвитку”. Зараз у КП лишилося лише одне майно. Тож депутати дають згоду.

А ось зміни до програми розвитку охорони здоровя не знайшли підтримки депутатського корпусу. Йшлося насамперед про потребу в компʼютерному обладнанні, багатофункціональних пристроях для робочих місць медичного персоналу та серверах. Не підтримали і зміни до програми розвитку автомобільних доріг загального користування, з назви якої тепер лише викреслено слово “загального”. Депутати однак проголосували за зміни до програм розвитку освіти та будівництва і коригують обласний бюджет. Від народних обранців надійшов запит на перерозподіл коштів депутатського фонду.

У серпні депутати знов збираються додати грошей “Водоканалу”. Крім того, на сесії виділили мільйон гривень на підтримку заповідника “Хортиця”. Ще 9 мільйонів спрямують на заряд гама-терапевтичного апарату в обласному онкодиспансері. Після перерви мали ще затвердити список представників до комісії з проведення конкурсу на керівників комунальних закладів, але кворум не зібрався. Тож сесію перенесли.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: