circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі розпочався другий етап проекту “НоваЯ”

21.02.2020, 19:15

text
Поділитися:

Поринути у медитацію, аби відволіктись від буденних турбот. На цей експеримент погодились запорізькі багатодітні жінки та переселенки з Донбасу. Вони є учасницями місцевого проекту “НоваЯ”. Вже цього тижня їм розповідали про йогу, що допоможе відновити власні сили, а також і побути наодинці разом із собою.

Заняття з йоги другого етапу проекту “НоваЯ” розпочинається з медитації . Тут учасниці за допомогою неї відновлюють власні сили. Хатха-йога не тільки корисна ментально, але ще і фізично. Бо сприяє покращенню здоров’я. Спробувала свої сили у йозі і багатодітна мати Вікторія. Каже, що займається йогою вперше, а від проекту тільки позитивні емоції.

Вікторія Логвиненко, учасниця проекту, каже, що йога відволікає від усього: від побуту, від щоденної рутини — робота, дім, сім’я, хатні справи. А так йога — це дуже багато нових, позитивних емоцій.

Аби йога не нашкодила здоров’ю, інструктори зазначають: таким заняттям потрібно займатися тільки з спеціалістом. А ось уже перші зміни жінки відчують майже одразу.

Едуард Полинніков, інструктор з йоги, запевняє, що хатха-йога одразу дає помітні результати, після першого заняття — як по тілу, так і за внутрішнім станом.

Участь у цьогорічному проекті приймають 20 жінок. Організатори конкурсу зазначають, що за допомогою нього учасниці відволічуться від буденних турбот та повірять у себе.

Вероніка Шостак, головна спеціалістка Департаменту спорту, сім’ї та молоді, розповідає, що головна мета проекту, щоб жінки відволіклися від своїх домашніх проблем, щоб отримали нові знання, щоб поспілкувалися одна з одною. Тому що вони передають якісь знання, якийсь досвід одна одній. І також щоб вони стали щасливими.

Вже у наступному етапі проекту “НоваЯ” учасницям покажуть та продемонструють, як зробити зі старого одягу стильні дизайнерські речі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: