circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі розпочався масштабний аграрний форум

11.02.2020, 21:51

text
Поділитися:

Допомогти сільгоспвиробникам і компаніям, які переробляють продукцію, підвищити конкурентоспроможність. А ще -- відкрити доступ до нових ринків збуту. З такою метою у Запоріжжі організували четвертий спеціалізований аграрний форум. Захід відбувся одночасно із агропромисловою виставкою.

“Козак-Палац” відкрив новий виставковий сезон. Він стартував агропромисловою виставкою. Участь у ній взяли компанії з 20 регіонів України, а також представники торговельних марок з 11 країн світу. На виставці, зокрема презентували сільськогосподарську техніку та запчастини, посівний матеріал, добрива та засоби для захисту рослин. Фахівці з Оріхова приїхали сюди вперше. Представили власну новинку, що вже популярна не лише в Україні, а й у Румунії та Польщі.

Учасник агропромислової виставки “АгроТехСервіс” Артем говорить, його компанія презентує 6-метровий каток подрібнювача, він саморозкладний, призначений для подрібнювання грунту, а також залишків після соняшника, а також 6-метрову борону, суцільну, це аналог європейської.

Представлена на виставці і важка сільгосптехніка, зокрема, німецький красень, що був визнаний кращим трактором року на Міжнародній виставці у Німеччині.

Учасник агропромислової виставки “АгроТехСервіс” Костянтин Казанчан зазначає, це флагман серед усіх тракторів за виробничою потужністю, низькими витратами палива, та наявністю технологічних новинок. Також в ньому максимально зроблено для комфорту користувача -- сидіння, амортизація кабіни, герметичність -- все на вищому рівні.

Віце-президент ЗТПП Дмитро Антонюк констатував, наразі очевидна тенденція до збільшення виставки, бачимо значну кількість відвідувачів, тож ці 3 дні пройдуть дуже ефективно, пройдуть ефективно для наших аграріїв, вони подивляться на новинки, які пропонує нам ринок, в тому числі і вітчизняні виробники, зокрема, запорізькі.

А ще сільгоспвиробники могли долучитися до агрофоруму. Його учасники дізнались про державну підтримку для малого та середнього бізнесу при виході на міжнародні ринки. А ще -- ознайомились із досвідом успішних експортерів. Обговорили в ході форуму і роботу агровиробників за новими правилами міжнародної торгівлі -- “Інкотермс-2020”.

Голова ради Асоціації експортерів та імпортерів Микола Ларін говорить, мова йшла про ризики, пов`язані із фізичною утратою товару під час перевезень. Цим напрямком компанія Inkoterms займається понад 85 років, її напрацювання бізнес використовує у зовнішньоекономічній діяльності. Також мова піде про недоліки у зовнішньоекономічних контрактах нашого бізнесу, котрі не захищають його від провалів на зовнішніх ринках.

Голова комітету АПК при Торгово-промисловій палаті України Олег Юхновський зазначає, пріоритет палати -- підтримка експорту, причому за мету ставлять не аморфне збільшення показників, а підтримку експортера, малого та середнього бізнесу, який потребує підтримки і в плані в підготовки продукції, і в плані виходу.

Організатори кажуть: такі форуми та виставки допоможуть аграріям дізнатись про новинки на ринку, досвід провідних фахівців та знайти партнерів для роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: