circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі розпочався «Місячник зайнятості молоді»

03.09.2020, 09:38

text
Поділитися:

Цьогоріч у вересні служба зайнятості ініціює проведення «Місячника зайнятості молоді». Акція покликана посприяти підвищенню ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності цієї категорії громадян, а також рівня її працевлаштування.

Одним з перспективних напрямків залучення молоді до участі у суспільних процесах, що відбуваються в країні, є забезпечення її робочими місцями. Молоді люди потребують допомоги і підтримки, аби знайти своє місце в житті, самовизначитися і самоствердитися.

В рамках акції «Місячник зайнятості молоді» заплановано багато різноманітних заходів, спрямованих на забезпечення працевлаштування цієї категорії громадян: тематичні вебінари, у тому числі щодо ризиків нелегальної трудової міграції, можливостей навчання та технік пошуку роботи; міні ярмарки вакансій, аукціони претендентів, презентації професій, тощо.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі активної підтримки безробітних Запорізького МЦЗ за номерами: (061) 284-99-87 , (061) 284-90-92 , (061) 708-40-15 , (061) 708-40-34.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: