circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі розпочався онлайн-фестиваль добрих справ «City Fest 2020»

23.11.2020, 09:15

text
Поділитися:

У Запоріжжі стартував фестиваль добрих справ «City Fest 2020», головна мета якого – формування активної життєвої позиції молоді міста, популяризація волонтерської діяльності, пропагування здорового способу життя і покращення благоустрою міста. Організатори заходу – управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради.

Учасниками конкурсу можуть бути як фізичні, так і юридичні особи. Участь в конкурсі є безкоштовною. Добрі справи мають бути соціально значимі і важливі для міста та його мешканців.

Для участі в конкурсі у термін до 14 грудня 2020 року необхідно зробити добру справу та викласти фото чи відео з хештегом #cityfest2020 та відміткою Інстаграм-акаунта @zpmolod у соціальних мережах Інстаграм або Фейсбук.

Найбільш корисні та важливі ініціативи будуть відзначені призами. Автори перших трьох гарантовано отримають подарунки .

Оцінюватиме учасників оргкомітет фестивалю, куди увійдуть представники управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, Запорізької міської молодіжної ради та команди організаторів щорічних фестивалів ZOBI.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: