circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі розпочинається конкурс «Територія без амброзії»

26.07.2018, 10:48

text
Поділитися:

25 липня у Запорізькій міськраді відбулося перше засідання робочої групи щорічного міського конкурсу «Територія без амброзії» під головування заступника міського голови Валерія Еделєва, повідомляє прес-служба мерії.

Валерій Еделєв відзначив, що у Запоріжжі вже понад три роки працює міська програма по боротьбі з амброзією.

– Про ефективність нашої практики свідчить і той факт, що до Запоріжжя приїжджають за досвідом знищення амброзії представники інших міст України. Тепер настав час визначити і відзначити установи, підприємства та організації міста, які доклали зусиль, щоб очистити свою територію від амброзії, – сказав заступник міського голови.

Організатори конкурсу «Територія без амброзії» визначили його мету – приведення в належний фітосанітарний та естетичний стан територій, покращення благоустрою міста та залучення суб’єктів господарювання та громадськості до участі у заходах по боротьбі з амброзією полинолистою на території Запоріжжя.

Участь у конкурсі беруть міські комунальні підприємства, навчальні заклади всіх типів та рівнів акредитації, заклади охорони здоров’я, установи та організації культурно-мистецької та туристичної сфер міста Запоріжжя, що перебувають у власності територіальної громади міста, районні адміністрації Запорізької міської ради. Також до конкурсу можуть приєднатися інші суб’єкти господарювання будь-якої форми власності, розташовані на території міста, громадські організації, об’єднання громадян.

Конкурс буде тривати по вересень включно, вся робота зосередиться в районах, де будуть працювати свої робочі групи і визначати кращих винищувачів амброзії. За поданнями райадміністрацій міська робоча група у жовтні буде визначати переможців конкурсу у трьох номінаціях: «Територія без амброзії»; «Найкраща громадська організація чи об’єднання по боротьбі з амброзією»; «Районна адміністрація – кращий організатор заходів по знищенню амброзії».

Оцінювання номінантів буде проводитися за такими показниками: чи насправді на території відсутні рослини амброзії полинолистої; скільки людей залучалося до знищення цієї рослини; на якій площі немає амброзії; наскільки ефективним було реагування за повідомленнями на «гарячу лінію» по боротьбі з карантинними рослинами та за іншими критеріями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: