circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі розпочинають роботу три центри масової вакцинації

19.10.2021, 07:56

text
Поділитися:

Початок роботи нових Центрів масової вакцинації. Робота медичних закладів в умовах збільшення кількості коронавірусних хворих. Допомога, яку може надати місто коронавірусним лікарням. Ці та інші питання обговорили на нараді, яку скликав напередодні секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

Секретар Запорізької міської ради повідомив, що з бюджету міста будуть виділені додаткові кошти на допомогу медичним закладам. Зараз розглядаються варіанти вирішення цього питання. Також опрацьовуються питання залучення додаткових медиків до роботи у коронавірусних лікарнях.

На нараді розглянули питання відкриття нових Центрів масової вакцинації. Загалом їх буде ще три. Всі почнуть роботу вже 19 жовтня і працюватимуть без вихідних.

У Дніпровському районі – у торговому центрі «Континент» (вул. Товариська, 39). Він працюватиме з 9:00 до 16:00.

У Хортицькому районі – у ТЦ «Амстор» (пр. Інженера Преображенського, 13). Сьогодні він працюватиме з 10:00 до 16:00, в інші дні з 9:00 до 16:00.

У Комунарському районі – у центрі «Віннер Форд» (вул. Космічна, 119). З 10:00 до 17:00.

За словами медиків, Центри припиняють робити щеплення за півгодини до офіційного завершення роботи. Це необхідно для того, щоб залишився час для контролю за станом здоров’я останніх з вакцинованих цього дня.

– Хочу звернутися до запоріжців. В умовах епідемії медики працюють з підвищеним навантаженням. Однак кількість хворих продовжує зростати. Дотримуйтесь карантинних вимог. Вакцинуйтеся. Сьогодні саме вакцинація може допомогти стримати зростання захворюваності. Зробивши щеплення, ви збережете не лише своє здоров’я, але й здоров’я своїх рідних, близьких, – заявив Анатолій Куртєв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: