circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі розробили проект з протидії торгівлі людьми

05.06.2019, 20:58

text
Поділитися:

На Запоріжжі створили особливу “Дорожню карту” з протидії торгівлі людьми. Завдяки їй кожен може дізнатися про ознаки та приклади сучасної работоргівлі та незаконної експлуатації, а також знайти контакти установ, що надають консультацію чи допомогу. За словами правозахисників, рабство не зникло в небутті, залишившись страшною сторінкою в історії людства. Щороку жертвами цього явища стають 4 мільйони жителів по всьому світу. Буває навіть так, що людина не знає, що її поневолили. Журналісти “Акцентів” дізнались більше про запорізький проект та поговорили з дівчиною, яка опинилася у непростих життєвих обставинах.

У жахливих умовах Надія провела півроку, які їй здалися вічністю. Почалося все з пошуку роботи за кордоном. У соцмережі жінці запропонували роботу аніматором у Туреччині. Необхідною умовою для працевлаштування було лише знання англійської. Усі витрати, пов’язані із працевлаштуванням, роботодавець брав на себе. Та на місці на дівчину чекали зовсім інші – жахливі -- відкриття. Згадувати про все Надії надзвичайно важко. Повернутися їй вдалося фактично дивом. Вже кілька років не може оговтатися від того, що довелося пережити.

Фахівці, що опікуються захистом прав людей, зокрема тих, що стали жертвами сучасних работорговців, створили спеціальний проект. Назвали його “Дорожньою картою”, де містяться контакти правозахисних установ. Експерти наголошують – нині існують різні види незаконної експлуатації, які можуть ховатися за пропозицією про роботу з непоганим заробітком.

Починаючи з 2000 року, за офіційними даними, 15,5 тисяч громадян України стали жертвами такого явища як торгівля людьми. І це лише ті, хто не посоромився звернутися по допомогу. В реальності ж, кажуть знавці, постраждалих набагато більше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: