circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі розробляють програму озеленення на 11 років

22.12.2018, 10:21

text
Поділитися:

Проект Програми комплексного озеленення міста Запоріжжя розроблено управлінням екологічної безпеки Запорізької міської ради, розрахована вона на 11 років, з 2019 по 2029 роки. Сьогодні документ проходить останні доопрацювання, повідомляє прес-служба мерії.

«Програма з комплексного озеленення міста на 2019-2029 рр.» розроблена в Запоріжжі вперше. Документ передбачає реалізацію кількох основних напрямків: збереження існуючих зелених територій та зелених насаджень, реконструкція зелених територій парків і скверів, створення нових парків та скверів, а також збільшення зелених зон згідно з Генеральним планом міста.

Напередодні у Запорізькій міській раді, під керівництвом заступника міського голови Валерія Еделєва, відбулося друге засідання робочої групи з підготовки програми. Серед членів робочої групи – керівники комунальних підприємств, департаментів та управлінь Запорізької міської ради, представники районних адміністрацій та громадськості.

– Це одна з програм, яка знаходить підтримку, вона очікувана і дуже необхідна нашому місту. Вона досить зважена і при нашому спільному сприянні буде реалізована в найближчі 10 років. Це вже п’ята програма, яку ми розробляємо спільно з управлінням екології. І кожна з тих екологічних програм, які ми приймали, показувала свою життєздатність і необхідність для нашого міста, – зазначив Валерій Еделєв.

Члени робочої групи розглянули пропозиції та доповнення до програми, які були подані після першого засідання. По закінченню роботи було прийнято рішення, в першому кварталі 2019 року винести програму на розгляд сесії міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: