circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі розширюють мережу амбулаторій

27.12.2019, 13:41

text
Поділитися:

Капітальний ремонт, реконструкція кількох медичних амбулаторій. Закупівля медичного обладнання. Створення електронної черги до лікарів. У Запоріжжі покращують якість медичного обслуговування. У 2019 році ця робота була продовжена.

Міський голова Володимир Буряк відзначив, що у 2019 році після реконструкції вже відкрито дитячу та дорослу амбулаторії вул. Брюллова в Шевченківському районі. Виконано капремонт дитячих амбулаторій на вул. Автозаводській, 8б та вул. Карпенка-Карого, 7. Розпочала роботу реконструйована жіноча консультація міської лікарні № 4 по вул. Вроцлавській,11а. Завершується реконструкція дорослої амбулаторії по вул. Новокузнецькій,20а.

Продовжується оновлення медичного обладнання лікарень. За 4 роки на це було спрямовано з бюджету міста більше ніж 270 млн. грн. Воно сучасне та відповідає європейським стандартам. Придбано 261 одиницю медичного обладнання. Зокрема 2 комп’ютерні томографи, цифровий мамограф, 62 апарати штучної вентиляції легень, 17 рентгендіагностичних систем та інше. Цього року найбільше придбання – сучасний ангіограф для 5-ї міської лікарні, який в 2020 році буде введено в експлуатацію.

У місті й наступного року продовжать працювати програми щодо забезпечення пацієнтів пільгових категорій штучними кришталиками для відновлення зору, зубопротезування та ендопротезування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: