circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі рятувальники перевіряють навчальні заклади

03.01.2020, 12:08

text
Поділитися:

У Запорізькій області тривають перевірки стану пожежної та техногенної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей, в тому числі у навчальних закладах.

Загалом на території області перевіркам підлягають 1451 суб’єкт господарювання, у володінні яких знаходиться 1501 об’єкт, з яких: дитячих навчальних закладів – 397; загальноосвітніх закладів – 540; вищих навчальних закладів з гуртожитками та об’єктами інфраструктури – 69; професійно-технічних училищ – 61.

Так, 3 січня фахівці ГУ ДСНС України у Запорізькій області здійснили позапланові перевірки пожежної та техногенної безпеки у комунальному закладі «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради, загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 та у гімназії №11 Запорізької міської ради.

Під час проведення перевірок особлива увага приділялась утриманню шляхів евакуації, наявності та справності систем протипожежного захисту, протипожежного водопостачання, стану електрогосподарства, наявності первинних засобів пожежогасіння тощо.

За результатами фахівці ДСНС надали керівникам об’єктів відповідні акти для усунення наявних недоліків, виявлених у ході перевірки.

Крім цього, рятувальники проводять протипожежні інструктажі з персоналом закладів та установ, а також відпрацювали навики користування первинними засобами пожежогасіння та порядок дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: