circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі склали присягу першокурсники-медики

30.08.2019, 11:54

text
Поділитися:

У цьому році лави запорізьких майбутніх медиків поповнилися на 1327 студентів. Сьогодні у Палаці культури «Дніпроспецсталь» відбулись урочистості Запорізького державного медичного університету з нагоди початку нового навчального року. Під час свята «першого дзвоника» вони вперше одягли білі халати, щоб присягнути на вірність професії.

Привітала їх тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Елла Слепян.

– Ви будете згадувати студентські роки як найвеселіші, сповнені тепла та радості. В цьому університеті створено абсолютно всі умови як для плідного навчання, так і для студентського дозвілля. Ніхто не каже, що буде легко. Зараз в Україні професія медичного працівника трансформується і набуває нових компетентностей. Лікар має відповідати потребам часу, постійно підвищувати кваліфікацію, своєю працею демонструвати всебічний розвиток. Приємно, що наша молодь ставиться до вступу більш відповідально та свідомо. Ви несете відповідальність за людське життя і важливо розуміння цього. Тож ваш новий етап життя від сьогодні розпочато. Зі святом вас, уже студенти Запорізького медуніверситету, – привітала присутніх Елла Слепян.

Під час урочистостей студенти отримали символічний ключ і студентський квиток. До присутніх також звернувся «Гіппократ», який передав першокурсникам священний факел знань та грона горобини – стародавній символ честі. Після цього вчорашні абітурієнти урочисто промовили слова присяги студента-медика. Завершилося студентське свято золотим феєрверком.

На перший курс Запорізького державного медичного університету зараховано 1327 вітчизняних та іноземних студентів. На медичні три факультети бюджетної й контрактної форми вступили 355 осіб. Набір на другі курси денної форми навчання на спеціальності «медицина», «педіатрія», «стоматологія» цього року склав 169 осіб. Сталою, на рівні минулого року, залишається кількість зарахованих на заочну форму навчання – 393 особи з числа всіх категорій, які вступали на базі молодшого спеціаліста, і за результатами ЗНО. 98 юнаків і дівчат сядуть за студентські лави в аудиторіях медичного коледжу ЗДМУ для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за освітніми програмами «сестринська справа» та «фармація».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: