circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі спливає термін на повірку лічильників гарячої води

14.05.2019, 16:42

text
Поділитися:

Часу обмаль. 31 травня – останній день повірки лічильників гарячої води. Вона здійснюється один раз на 4 роки. Зараз тепловики перевірили вже понад 30 тисяч приладів обліку.

Світлана Нікіфорова прийшла до дільниці з ремонту та повірки лічильників, аби забрати свідоцтво. Її прилади обліку тепловики перевірили тиждень тому. Зараз жінка забирає документ, який свідчить про їхню справність . Каже, що про повірку їй нагадали тепловики, коли прийшли знімати показання лічильників.

Повірку можуть здійснити на місці. Також прилади обліку можна принести на дільниці. Перевіряють їх за допомогою спеціальної станції. Туди встановлюється максимум 10 лічильників, через які проходить вода. Усі дані про лічильники вносяться до спеціальної бази. Все задля того, щоб потім вирахувати розбіжності. Після цього лічильники розбирають. Всі деталі ретельно перевіряють. Пошкоджені замінюють на нові. Тепловики зазначають: такі пошкодження користувачі можуть виявити і самостійно. Також наголошують: процедура повірки -- платна.

Також у міських теплових мережах нагадують про строки повірки. Для запоріжців, які не перевірили свої лічильники, термін було продовжено до кінця травня. Таке розпорядження у квітні дав міський голова. Але абонентам, які не зробили цього, вже у червні гарячу воду рахуватимуть за нормами, як для квартир без лічильників.

Запоріжці мають можливість самостійно обрати підприємство, що має ліцензію на державну повірку квартирних приладів обліку. З їх переліком можна ознайомитись на сайті Концерну”МТМ”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: