+3°

+3°

У Запоріжжі стартувала національна першість із флорболу

24.10.2018, 22:11

Розпочалась національна першість із флорболу серед команд першої ліги. Змагання стартували в спорткомплексі “Мотор”. Після урочистого відкриття на паркеті зійшлись команди ФБК “Запоріжжя” та столичний “KFK-MASTERS”.

Поєдинок із київським “KFK-MASTERS” був стартовим для ФБК “Запоріжжя” в сезоні 2018-2019. У складі столичного клубу виступають чимало флорболістів, які торік грали у Вищій лізі. Тож підходити до боротьби доводилось із максимальною відповідальністю. Проаналізувавши стиль опонентів, наші спортсмени дійшли висновку — треба нейтралізувати індивідуальну майстерність кожного окремо взятого суперника. В результаті господарі арени взяли перший період з рахунком 2:0.

Зазначимо, що в складі “KFK – MASTERS” окрім досвідчених гравців є й зовсім молоді. Щось на зразок міксу зрілості та амбіційних юних сердець.

Якщо другий період запоріжці виграли з мінімальним рахунком 1:0, то в завершальному відрізку зустрічі на паркеті запанувало бойовище. Гаряча молода кров киян пліч- о -пліч із досвідченими наставниками дала гідну відсіч клубові козацького краю. Та на три забиті м’ячі наш колектив відповів чотири рази. Таким чином, кінцевий результат матчу 7:3 і “Запоріжжя” дебютує перемогою .

У наступному матчі запоріжці не менш упевнено перемогли колектив ФБК “Скала” з Мелітополя — 6:1. А от у битві з полтавським “Biters” наші флороболісти розписали бойову нічию — 5:5. Зазначимо, що чемпіонат України серед команд Першої ліги розділено на дві конференції — правий та лівий береги. Переможці своїх груп виходять до плей-оф та розігрують путівку до Вищої ліги. Після першого туру ФБК “Запоріжжя” посідає 1 сходинку з десятьма очками. Стільки ж пунктів має “Biters”, однак має гірший показник пропущених м’ячів. Наступний тур відбудеться 8 та 9 грудня в Полтаві. Третя частина групового етапу запланована на 2 та 3 березня. Весняні матчі проходитимуть знову в Запоріжжі.